Laboratovium - tworzymy razem kosmetyk idealny
Laboratovium - tworzymy razem kosmetyk idealny

Dobry Duszku!

Pierwszy kosmetyk Ovium! Planujemy kolejny przełom i hit! :)

Jakiś czas temu rozpoczęła się praca nad pierwszym oviumowym kosmetykiem. Wiesz już dobrze, że kocham innowacje, kocham produkty przełomowe i takie... dopracowane dosłownie w każdym calu!

Dotychczas projektowałam je sama, a dziś chciałabym prosić Cię o wsparcie przy całym procesie. Powstaje właśnie kosmetyk bardzo uniwersalny i bardzo potrzebny, a mianowicie... 
Idealny kosmetyk do oczyszczania!

 

Obiecuję, będziesz zachwycona! 

A wiesz dlaczego to wiem? Bo wezmę pod uwagę Twoje preferencje!

Już teraz zapisz się do naszej tajnej grupy na newsletterze: (klik) - po kliknięciu wyskoczy na stronie okienko do zapisu :) Mailem będziesz otrzymtwać najświeższe informacje o całym procesie. Będziesz wiedzieć dosłownie wszystko - tak, jakbyś była razem ze mną w LaboratOvium! Będziesz mogła na te maile odpowiadać, ale również zostaniesz poinformowana, że odbywa się właśnie bardzo ważna narada na instagramie lub Facebooku - w której bardzo chciałabym, byś uczestniczyła. Będę tam pytać o konsystencję, zapach i wymarzone właściwości naszego kosmetyku.

 

To nie wszystko! :) 

Oprócz grupy mailowej... założyłam tajną grupę na Facebooku (kliknij tu, by dołączyć), gdzie będę na żywo testować próbki prosto z laboratorium, ale też pokażę Ci jak wygląda cała moja pielęgnacja (może Cię zaskoczyć, jak niewiele produktów używam!) Chciałabym, by była to kameralna grupa - grupa przyjaciół i przyjaciółek marki!

Uwaga! Rozważam też uruchomienie wcześniejszej sprzedaży tylko dla członków grupy mailowej i facebookowej.

Zapraszam Cię serdecznie do wspólnego projektowania!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl